Qabul 2018

O'zbekiston jurnalistika va ommaviy kommunikatsiyalar universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Mediadizayn 515200037303----
Jurnalistika: bosma ommaviy axborot vositalari jurnalistikasi 52201014670714244.8
Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi 52201024610910.914357
Jurnalistika: internet jurnalistika 522010337656.5----
Jurnalistika: xalqaro jurnalistika 522010437727.2----
Jurnalistika: sport jurnalistikasi 522010537737.3----
Axborot xizmati va jamoatchilik bilan aloqalar 5220200410886.2924376.17
Mediamarketing va reklama 522040037666.6----
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.