Qabul 2018

Toshkent davlat agrar universiteti Nukus filiali

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekQoraqalpoq
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Agrobiznes va investitsion faoliyat 5233300148617.21610715.29
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik 5410100259313.292710711.89
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) 54102172510314.712711412.67
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) 5410300----41220212.63
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) 5410400----41216110.06
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) 54105002511316.142710611.78
Zooinjeneriya: qorako`lchilik 5410603----4121438.94
Zooinjeneriya: yilqichilik va tuyachilik 5410604----4121469.13
Zooinjeneriya: baliqchilik 54106072510715.292712413.78
Yer kadastri va yerdan foydalanish 54107002513118.712717219.11
O`rmonchilik 5410800----41219212
Ipakchilik va tutchilik 5410900----4121599.94
Mevachilik va uzumchilik 5411000----4121599.94
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi 54111002510414.862711312.56
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik 5411600----4121378.56
Qishloq xo`jaligini mexanizatsiyalashtirish 54301002591132716818.67
Veterinariya meditsinasi (yirik shoxli mollar kasalliklari) 54401012511616.572716518.33
Suv xo`jaligi va melioratsiya 54502002511316.142716318.11
Gidrotexnika inshootlari va nasos stansiyalaridan foydalanish 5450400----41221813.63
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.