Qabul 2018

Samarqand iqtisodiyot va servis instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: buxgalteriya hisobi va audit 51110082131006.67----
Kasb ta'limi: iqtisodiyot 51110173121177.8----
Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 523010042126810.7219515.1
Menejment (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52302004262167.219444.4
Marketing (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52304004262237.4319545.4
Moliya 523060042633611.219555.5
Bank ishi 523070051528514.25----
Buxgalteriya hisobi va audit (tarmoqlar bo`yicha) 523090042126710.6819454.5
Kadrlar menejmenti 5231700-251526.08----
Xizmatlar sohasi: restoran ishi 56101044111117.4----
Xizmatlar sohasi: tovar ekspertizasi xizmatlarini tashkil etish 56101056141346.7----
Mehmonxona xo`jaligini tashkil etish va boshqarish 56102008322666.6528494.9
Turizm (faoliyat yo`nalishlari bo`yicha ) 56103008323187.9528515.1
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.