Qabul 2018

O'zbekiston davlat jismoniy tarbiya va sport universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Maktabgacha va boshlang`ich ta'limda jismoniy tarbiya va sport 51123001017243958413.15
Psixologiya (sport) 52102027101146.7135283.5
Sport faoliyati: basketbol 56105012221405.8319292.9
Sport faoliyati: boks 56105023434499.7628414.1
Sport faoliyati: voleybol 561050322227111.2919292.9
Sport faoliyati: velosport 561050416253.571282.67
Sport faoliyati: gimnastika 5610505222903.751591.5
Sport faoliyati: suzish 56105061171236.8316192.71
Sport faoliyati: yengil atletika 56105072333851129292.64
Sport faoliyati: qo`l to`pi 56105082201727.8217212.63
Sport faoliyati: qilichbozlik 561050915203.331392.25
Sport faoliyati: og`ir atletika 56105102231325.2818192.11
Sport faoliyati: eshkak eshish 5610511113513.6415122
Sport faoliyati: tennis 5610512111383.1714112.2
Sport faoliyati: futbol 561051310959418.964211495.96
Sport faoliyati: badiiy gimnastika 5610514113231.641591.5
Sport faoliyati: dzu-do 5610515115128815183
Sport faoliyati: erkin kurash 56105161151318.1914102
Sport faoliyati: belbog`li kurash 5610517218834.15----
Sport faoliyati: taekvondo (WTF) 5610518112735.6214163.2
Sport faoliyati: sambo 561051917688.51293
Sport faoliyati: kurash 561052021824912.45----
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Qoraqalpog`iston Respublikasi) 56105211392.251131.5
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Andijon) 561052227293.221241.33
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Buxoro) 561052327151.671251.67
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Jizzax) 561052427343.781231
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Navoiy) 561052526121.51121
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Namangan) 561052627212.331241.33
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Samarqand) 5610527311352.52371.4
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Sirdaryo) 561052827313.441272.33
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Surxondaryo) 5610529314372.182251.25
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Farg`ona) 56105302103632271.75
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Xorazm) 5610531413352.061241.33
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Qashqadaryo) 5610532514693.632391.8
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Toshkent viloyati) 561053315402153.91510302
Sport faoliyati: xotin-qizlar sportini rivojlantirish yo`nalishi bo`yicha (Toshkent shahri) 56105341029601.54411271.8
Sport faoliyati: sinxron suzish 56105361361.51121
Sport faoliyati: badminton 561053716324.571282.67
Sport faoliyati: yunon-rum kurashi 5610538114835.5314163.2
Sport faoliyati: ot sporti 561053913266.51121
Jismoniy tarbiya va sport menejmenti 56108007302236.03310332.54
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.