Qabul 2018

Toshkent davlat agrar universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Agrosanoatda buxgalteriya hisobi 5233100-151137.53----
Agrosanoatda buxgalteriya hisobi (Jizzax) 5233100081-1818----
Agrosanoatda buxgalteriya hisobi (Sirdaryo) 5233100091-1919----
Agrosanoatda buxgalteriya hisobi (Toshkent v.) 5233100102-10552.5----
Agrosanoatda buxgalteriya hisobi (Toshkent sh.) 5233100141-5757----
Agrologistika 5233200-20814.05----
Agrologistika (Navoiy) 5233200041-44----
Agrologistika (Surxondaryo) 5233200061-3333----
Agrologistika (Toshkent v.) 5233200101-6060----
Agrologistika (Andijon) 5233200111-99----
Agrologistika (Toshkent sh.) 5233200141-3434----
Agrobiznes va investitsion faoliyat 5233300-1823212.89-12756.25
Agrobiznes va investitsion faoliyat (Buxoro) 5233300032-84----
Agrobiznes va investitsion faoliyat (Navoiy) 5233300041-991-33
Agrobiznes va investitsion faoliyat (Jizzax) 5233300082-2211----
Agrobiznes va investitsion faoliyat (Sirdaryo) 5233300092-3115.5----
Agrobiznes va investitsion faoliyat (Toshkent v.) 523330010----2-2814
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik 5410100-13947.23-12302.5
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Buxoro) 5410100031-66----
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Navoiy) 5410100041-44----
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Jizzax) 5410100082-3115.5----
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Sirdaryo) 5410100091-14141-33
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Toshkent v.) 5410100101-45451-1212
Agrokimyo va agrotuproqshunoslik (Toshkent sh.) 5410100141-25251-1313
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) 5410217-403458.63-15251.67
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Buxoro) 5410217032-147----
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Navoiy) 5410217042-199.5----
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Jizzax) 5410217082-5326.51-44
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Sirdaryo) 5410217092-54271-66
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Toshkent v.) 5410217102-15778.52-199.5
Agronomiya (dehqonchilik mahsulotlari turlari bo`yicha) (Toshkent sh.) 541021714----1-2525
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) 5410300-352196.26-15211.4
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Buxoro) 5410300032-115.5----
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Navoiy) 5410300041-331-22
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Samarqand) 5410300052-2613----
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Jizzax) 5410300083-5016.671-22
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Sirdaryo) 5410300093-60201-55
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Toshkent v.) 5410300103-16956.331-2424
O`simliklarni himoya qilish (ekin turlari bo`yicha) (Toshkent sh.) 5410300141-40401-3434
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) 5410400-201376.85-10232.3
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Buxoro) 5410400031-77----
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Navoiy) 541040004----1-55
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Jizzax) 5410400081-22221-44
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Sirdaryo) 5410400091-29291-44
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Toshkent v.) 5410400101-62622-168
Qishloq xo`jaligi ekinlari seleksiyasi va urug`chiligi (ekin turlari bo`yicha) (Toshkent sh.) 5410400141-2525----
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) 5410500-301193.97-10151.5
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Buxoro) 5410500032-115.5----
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Navoiy) 5410500041-991-44
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Jizzax) 5410500082-28141-44
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Sirdaryo) 5410500092-28141-55
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Toshkent v.) 5410500102-94471-1919
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) (Toshkent sh.) 5410500141-34341-1616
Zooinjeneriya: baliqchilik 5410607-1515510.33----
Zooinjeneriya: baliqchilik (Jizzax) 5410607082-3819----
Zooinjeneriya: baliqchilik (Sirdaryo) 5410607092-4120.5----
Zooinjeneriya: baliqchilik (Toshkent v.) 5410607104-16842----
Zooinjeneriya (baliqchilik) (Toshkent sh.) 5410607142-3919.5----
O`rmonchilik 5410800-352888.23-15271.8
O`rmonchilik (Xorazm) 5410800021-77----
O`rmonchilik (Buxoro) 5410800032-147----
O`rmonchilik (Navoiy) 5410800042-126----
O`rmonchilik (Samarqand) 5410800052-2512.5----
O`rmonchilik (Jizzax) 5410800082-6532.52-63
O`rmonchilik (Sirdaryo) 5410800092-4321.5----
O`rmonchilik (Toshkent v.) 5410800102-160802-136.5
O`rmonchilik (Toshkent sh.) 5410800142-46231-4141
Ipakchilik va tutchilik 5410900-282398.54-12393.25
Ipakchilik va tutchilik (Buxoro) 5410900032-178.5----
Ipakchilik va tutchilik (Jizzax) 5410900081-3131----
Ipakchilik va tutchilik (Sirdaryo) 5410900091-3636----
Ipakchilik va tutchilik (Toshkent v.) 5410900101-1161161-1212
Ipakchilik va tutchilik (Andijon) 5410900111-12121-44
Ipakchilik va tutchilik (Farg`ona) 5410900131-27271-44
Mevachilik va uzumchilik 5411000-181548.56-12443.67
Mevachilik va uzumchilik (Jizzax) 5411000083-5618.671-44
Mevachilik va uzumchilik (Sirdaryo) 5411000093-4113.671-77
Mevachilik va uzumchilik (Toshkent v.) 5411000101-93931-1616
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi 5411100-201366.8----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Buxoro) 5411100032-189----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Navoiy) 5411100042-189----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Jizzax) 5411100082-3316.5----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Sirdaryo) 5411100092-3216----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Toshkent v.) 5411100101-7070----
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi (Toshkent sh.) 5411100141-4242----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish 5411200-201065.3----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Buxoro) 5411200032-84----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Navoiy) 5411200042-105----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Jizzax) 5411200081-1515----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Sirdaryo) 5411200091-1717----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Toshkent v.) 5411200102-6733.5----
Manzarali bog`dorchilik va ko`kalamzorlashtirish (Toshkent sh.) 5411200142-3618----
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini 5411500-131118.54-7152.14
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini (Navoiy) 5411500041-551-33
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini (Jizzax) 5411500082-157.5----
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini (Sirdaryo) 5411500092-2010----
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini (Toshkent v.) 5411500101-71711-1111
O`simliklar va qishloq xo`jalik mahsulotlari karantini (Toshkent sh.) 5411500141-15151-2020
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik 5411600-20964.8----
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik (Jizzax) 5411600081-2020----
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik (Sirdaryo) 5411600092-2512.5----
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik (Toshkent v.) 5411600101-4848----
Sabzavotchilik, polizchilik va kartoshkachilik (Toshkent sh.) 5411600141-1919----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish 5411700-201095.45----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish (Buxoro) 5411700031-77----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish (Navoiy) 5411700041-1212----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish (Jizzax) 5411700081-1818----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish (Sirdaryo) 5411700091-1616----
Issiqxona xo`jaligini tashkil etish va yuritish (Toshkent v.) 5411700101-5959----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash 5411800-20844.2----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash (Surxondaryo) 5411800061-3636----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash (Toshkent v.) 5411800101-4646----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash (Namangan) 5411800121-1313----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash (Farg`ona) 5411800131-2020----
Qishloq xo`jaligi mahsulotlarini standartlashtirish va sertifikatlash (Toshkent sh.) 5411800141-1818----
Agrobiotexnologiya 5411900-15442.93----
Agrobiotexnologiya (Navoiy) 5411900042-94.5----
Agrobiotexnologiya (Samarqand) 5411900052-105----
Agrobiotexnologiya (Qashqadaryo) 5411900071-4646----
Agrobiotexnologiya (Jizzax) 5411900081-1414----
Agrobiotexnologiya (Sirdaryo) 5411900091-1313----
Agrobiotexnologiya (Toshkent v.) 5411900102-5427----
Agrobiotexnologiya (Toshkent sh.) 5411900141-2121----
Qishloq xo`jaligida ekologik xavfsizlik 5630300-15986.53----
Qishloq xo`jaligida ekologik xavfsizlik (Jizzax) 5630300081-1919----
Qishloq xo`jaligida ekologik xavfsizlik (Sirdaryo) 5630300091-2525----
Qishloq xo`jaligida ekologik xavfsizlik (Toshkent v.) 5630300102-6733.5----
Qishloq xo`jaligida ekologik xavfsizlik (Toshkent sh.) 5630300141-2424----
Maxsus sirtqi
Ipakchilik va tutchilik 5410900-25431.72----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.