Qabul 2018

Toshkent pediatriya tibbiyot instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: tibbiy pedagogik ish 51110038181405.38717773.21
Davolash ishi 5510100-1522515-15513.4
Davolash ishi (Jizzax) 55101088-8710.882-73.5
Davolash ishi (Sirdaryo) 55101098-627.752-115.5
Davolash ishi (Toshkent v.) 55101108-16720.882-2311.5
Davolash ishi (Toshkent sh.) 55101145-9819.65-8517
Pediatriya ishi 5510200-5562711.4-451583.51
Pediatriya ishi (Jizzax) 551020840-42510.635-224.4
Pediatriya ishi (Sirdaryo) 551020940-2977.435-224.4
Pediatriya ishi (Toshkent v.) 551021040-65616.45-6913.8
Pediatriya ishi (Toshkent sh.) 551021423-28812.5222-2149.73
Oliy hamshiralik ishi 5510700-151469.73-561.2
Oliy hamshiralik ishi (Toshkent v.) 55107108-769.52-31.5
Oliy hamshiralik ishi (Toshkent sh.) 551071415-664.45-142.8
Tibbiy-biologik ish 5510900-1016516.5-5204
Tibbiy-biologik ish (Qoraqalpog`iston Respublikasi) 55109011-661-22
Tibbiy-biologik ish (Toshkent sh.) 55109144-7719.254-369
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.