Qabul 2018

Toshkent davlat stomatologiya instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) 5510400-654677.18-151167.73
Stomatologiya (Surxondaryo) 55104067-7310.431-44
Stomatologiya (Jizzax) 55104086-579.52-84
Stomatologiya (Sirdaryo) 55104097-588.291-77
Stomatologiya (Toshkent v.) 55104105-9418.83-299.67
Stomatologiya (Toshkent sh.) 55104145-28156.23-16956.33
Bolalar stomatologiyasi 5511000-402756.88-15614.07
Bolalar stomatologiyasi (Surxondaryo) 55110064-338.251-44
Bolalar stomatologiyasi (Jizzax) 55110083-3110.332-84
Bolalar stomatologiyasi (Sirdaryo) 55110094-317.751-77
Bolalar stomatologiyasi (Toshkent v.) 55110103-4013.332-168
Bolalar stomatologiyasi (Toshkent sh.) 55110142-132663-12441.33
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.