Qabul 2018

Samarqand tibbiyot instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: tibbiy pedagogik ish 511100317253778.9835496.13
Davolash ishi 5510100-1304453.42-20251.25
Davolash ishi (Navoiy) 551010425-1736.92----
Davolash ishi (Samarqand) 551010542-83819.958-8911.13
Davolash ishi (Sirdaryo) 551010925-1134.52----
Pediatriya ishi 5510200-991961.98-16191.19
Pediatriya ishi (Samarqand) 551020527-61822.893-5418
Pediatriya ishi (Surxondaryo) 551020610-646.4----
Pediatriya ishi (Qashqadaryo) 551020725-36314.52----
Tibbiy profilaktika ishi 5510300-22914.14-571.4
Tibbiy profilaktika ishi (Samarqand) 55103058-20425.52-105
Tibbiy profilaktika ishi (Surxondaryo) 55103065-285.6----
Tibbiy profilaktika ishi (Qashqadaryo) 55103078-799.88----
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) 5510400-621342.16-13181.38
Stomatologiya (Samarqand) 55104057-34248.863-4414.67
Stomatologiya (Surxondaryo) 55104067-375.29----
Stomatologiya (Qashqadaryo) 55104078-789.75----
Farmatsiya (turlari bo`yicha) 5510500-26893.42-461.5
Farmatsiya (Samarqand) 55105058-32440.52-3718.5
Oliy hamshiralik ishi 5510700-27923.41-320.67
Oliy hamshiralik ishi (Samarqand) 55107058-29837.252-147
Oliy hamshiralik ishi (Surxondaryo) 551070610-383.8----
Oliy hamshiralik ishi (Qashqadaryo) 551070710-858.5----
Tibbiy-biologik ish 5510900-13786-221
Tibbiy-biologik ish (Samarqand) 55109053-252842-2110.5
Tibbiy-biologik ish (Surxondaryo) 55109065-357----
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.