Qabul 2018

Buxoro tibbiyot instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: tibbiy pedagogik ish 51110038141757.9526445.5
Davolash ishi 5510100-361263.5-14835.93
Davolash ishi (Buxoro) 551010343-3618.47-547.71
Davolash ishi (Navoiy) 551010415-17111.45-387.6
Pediatriya ishi 5510200-391082.77-11252.27
Pediatriya ishi (Buxoro) 551020315-26517.675-499.8
Tibbiy profilaktika ishi 5510300-29592.03-11171.55
Tibbiy profilaktika ishi (Buxoro) 55103033-20869.332-3618
Tibbiy profilaktika ishi (Surxondaryo) 55103064-184.51-33
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) 5510400-462024.39-14634.5
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) (Buxoro) 551040316-19412.134-4812
Oliy hamshiralik ishi 5510700-15442.93-561.2
Oliy hamshiralik ishi (Buxoro) 55107039-27330.333-279
Oliy hamshiralik ishi (Surxondaryo) 55107066-254.172-21
Tibbiy-biologik ish 5510900-29531.83-11121.09
Tibbiy-biologik ish (Buxoro) 55109033-20969.672-5025
Tibbiy-biologik ish (Surxondaryo) 55109064-256.251-33
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.