Qabul 2018

Andijon tibbiyot instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: tibbiy pedagogik ish 51110037727019.2933518.5
Davolash ishi 5510100-23431.87-12131.08
Davolash ishi (Andijon) 551011132-117036.5613-20015.38
Davolash ishi (Namangan) 551011232-80625.1913-1098.38
Davolash ishi (Farg`ona) 551011331-64620.8414-856.07
Pediatriya ishi 5510200-101690.68-1440.29
Pediatriya ishi (Andijon) 551021112-83169.253-8829.33
Pediatriya ishi (Namangan) 551021212-45938.253-3010
Pediatriya ishi (Farg`ona) 551021312-54445.333-3612
Tibbiy profilaktika ishi 5510300-20150.75-1020.2
Tibbiy profilaktika ishi (Andijon) 55103113-383127.671-7575
Tibbiy profilaktika ishi (Namangan) 55103122-16582.51-1717
Tibbiy profilaktika ishi (Farg`ona) 55103132-82411-77
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) 5510400-14271.93-691.5
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) (Andijon) 55104117-259373-6321
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) (Namangan) 55104128-18623.252-2613
Stomatologiya (yo`nalishlar bo`yicha) (Farg`ona) 55104137-147213-237.67
Farmatsiya (turlari bo`yicha) 5510500-23321.39-1290.75
Farmatsiya (turlari bo`yicha) (Andijon) 55105113-4081362-8442
Farmatsiya (turlari bo`yicha) (Namangan) 55105123-6722.332-178.5
Farmatsiya (turlari bo`yicha) (Farg`ona) 55105134-12531.251-2323
Oliy hamshiralik ishi 5510700-10141.4-5--
Oliy hamshiralik ishi (Andijon) 55107113-25785.672-2914.5
Oliy hamshiralik ishi (Namangan) 55107124-14235.51-99
Oliy hamshiralik ishi (Farg`ona) 55107133-5919.672-63
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.