Qabul 2018

Qo'qon davlat pedagogika instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010030603073.41----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020015452804.675151045.2
Kimyo o`qitish metodikasi 511030015253398.485151035.15
Biologiya o`qitish metodikasi 511040020404587.63----
Geografiya o`qitish metodikasi 511050072334611.533171075.35
Tarix o`qitish metodikasi 5110600153557311.46515924.6
Informatika o`qitish metodikasi 511070025504696.25----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080020403035.05----
Pedagogika va psixologiya 5110900156092712.36----
Musiqa ta'limi 511110010602854.07----
O`zbek tili va adabiyoti 511120030606196.88----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti 5111301----15251403.5
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----15452854.75
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140025958527.110301403.5
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 5111600103040710.18----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700254591113.01515924.6
Maktabgacha ta'lim 51118002555122915.365151216.05
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900156592611.58----
Jismoniy madaniyat 5112000104098219.645151256.25
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200115252155.38----
Mehnat ta'limi 5112100154590615.1----
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-60590.98----
Pedagogika va psixologiya 5110900-503977.94-10252.5
Musiqa ta'limi 5111100-602564.27----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-100110911.09-20643.2
Maktabgacha ta'lim 5111800-2508433.37-20391.95
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900-602173.62----
Jismoniy madaniyat 5112000-601722.87----
Mehnat ta'limi 5112100-602994.98----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.