Qabul 2018

Toshkent davlat pedagogika universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusQozoq
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010014363466.92624782.6----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020010553725.72520702.8----
Kimyo o`qitish metodikasi 511030010553615.555201034.12----
Biologiya o`qitish metodikasi 5110400104564611.755201034.12----
Geografiya o`qitish metodikasi 5110500101532513--------
Tarix o`qitish metodikasi 511060072345715.2337636.3----
Informatika o`qitish metodikasi 5110700101528011.2510563.73----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080015452964.93515442.2----
Pedagogika va psixologiya 5110900104586815.785202499.96----
Kasb ta'limi: dizayn 51110118171586.32510392.6----
Kasb ta'limi: kompyuter grafikasi va dizayn 5111047718873.48510322.13----
Musiqa ta'limi 51111007331583.9537313.1----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti 5111301----10302195.48----
Ona tili va adabiyoti: koreys tili va adabiyoti 5111303----5151206----
Ona tili va adabiyoti: qozoq tili va adabiyoti 5111305--------515371.85
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----15653284.1----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140020556839.115202068.24----
Chaqiriqqacha harbiy ta'lim 511150010652192.92520461.84----
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 5111600101531412.56--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117001948109116.283201516.57----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111705--------37252.5
Maktabgacha ta'lim 51118002090185516.8610301704.25----
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900------------
Defektologiya: logopediya 511190173865514.563121077.13----
Defektologiya: surdopedagogika 51119027333398.4837484.8----
Defektologiya: oligofrenopedagogika 51119037333177.9337515.1----
Jismoniy madaniyat 511200071858023.237505----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 51120015101016.73--------
Mehnat ta'limi 511210073049513.38310644.92----
Iqtisodiy bilim asoslarini o`qitish metodikasi 51126005202218.84--------
Psixologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 521020051548324.15--------
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-45340.76-15------
Pedagogika va psixologiya 5110900-45350.78-1560.4----
Musiqa ta'limi 5111100-501272.54-10222.2----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-1308476.52-50811.62----
Maktabgacha ta'lim 5111800-22010374.71-501873.74----
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900-45671.49-15140.93----
Jismoniy madaniyat 5112000-45952.11-1580.53----
Mehnat ta'limi 5112100-501272.54-10141.4----
Kechki
Defektologiya: logopediya 5111901-1521514.33-10606----
Defektologiya: surdopedagogika 5111902-251777.08--------
Defektologiya: oligofrenopedagogika 5111903-25361.44--------