Qabul 2018

Toshkent viloyati Chirchiq davlat pedagogika instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010010453085.6515623.1
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020012532924.4937343.4
Kimyo o`qitish metodikasi 511030017533374.8137323.2
Biologiya o`qitish metodikasi 511040015505208510493.27
Geografiya o`qitish metodikasi 51105005202269.04----
Tarix o`qitish metodikasi 511060072341313.7737434.3
Informatika o`qitish metodikasi 511070012383116.2237515.1
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080015351953.9----
Pedagogika va psixologiya 51109007434669.3237777.7
Musiqa ta'limi 511110015351543.08----
O`zbek tili va adabiyoti 511120010504016.68----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti 5111301----10401322.64
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----10401953.9
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 51114007434128.2437919.1
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 511160052028311.32----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 511170017484937.58312644.27
Maktabgacha ta'lim 511180015606889.17520622.48
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900101527511----
Jismoniy madaniyat 511200053568017----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 5112001515914.55----
Mehnat ta'limi 511210012283558.8837414.1
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-501112.22-10131.3
Pedagogika va psixologiya 5110900-50881.76-10151.5
Musiqa ta'limi 5111100-502334.66-10212.1
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-105207719.78-15835.53
Maktabgacha ta'lim 5111800-24014185.91-301545.13
Jismoniy madaniyat 5112000-502755.5-10272.7
Mehnat ta'limi 5112100-504238.46-10121.2
Kechki
Matematika o`qitish metodikasi 5110100-25351.4----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 5110200-25351.4----
Kimyo o`qitish metodikasi 5110300-25331.32----
Geografiya o`qitish metodikasi 5110500-25652.6----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-25321.28----