Qabul 2018

Navoiy davlat pedagogika instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusQozoq
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010035703803.62510694.6----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020025603333.92510775.13----
Kimyo o`qitish metodikasi 511030017485508.4637585.8----
Biologiya o`qitish metodikasi 511040017485258.08----37151.5
Geografiya o`qitish metodikasi 511050017485758.8537676.7----
Tarix o`qitish metodikasi 511060022485718.16----37151.5
Informatika o`qitish metodikasi 511070017433595.9837787.8----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080015453916.52--------
Pedagogika va psixologiya 5110900105069611.6--------
Musiqa ta'limi 511110015652863.58--------
O`zbek tili va adabiyoti 511120040856174.94--------
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti 5111301----20602713.39----
Ona tili va adabiyoti: qozoq tili va adabiyoti 5111305--------1040310.62
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----20602513.14----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140030854744.1210251253.57----
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 5111600103045011.25--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 511170030807717.01510724.8----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111705--------510161.07
Maktabgacha ta'lim 51118003590128710.3510966.4----
Jismoniy madaniyat 51120002758115313.563710810.8----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200110151726.88--------
Mehnat ta'limi 511210072357719.2337646.4----
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-50531.06-10------
Pedagogika va psixologiya 5110900-50921.84-10111.1----
Musiqa ta'limi 5111100-501202.4-10141.4----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-905616.23-30311.03----
Maktabgacha ta'lim 5111800-1504392.93-30993.3----
Jismoniy madaniyat 5112000-452325.16-15241.6----
Mehnat ta'limi 5112100-501513.02-1050.5----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.