Qabul 2018

Jizzax davlat pedagogika instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010030706876.87----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020030706526.52----
Kimyo o`qitish metodikasi 511030030708728.72----
Biologiya o`qitish metodikasi 51104003070133713.37----
Geografiya o`qitish metodikasi 51105002550118915.85----
Tarix o`qitish metodikasi 51106002550101713.56----
Informatika o`qitish metodikasi 5110700255075310.04----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080015453656.08----
Pedagogika va psixologiya 51109002080121212.12----
Musiqa ta'limi 511110020602803.5----
O`zbek tili va adabiyoti 51112003012012748.49----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti 5111301----10703143.93
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----20805205.2
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 51114004013010956.44----
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 5111600153581816.36----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-1308066.2----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Arnasoy t.) 5111700013-3411.33----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Baxmal t.) 5111700022-207103.5----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Sh.Rashidov t.) 5111700033-14548.33----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Do`stlik t.) 5111700048-425.25----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (G`allaorol t.) 5111700054-23057.5----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Zarbdor t.) 5111700062-6331.5----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Zafarobod t.) 5111700074-297.25----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Zomin t.) 5111700082-14773.5----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Paxtakor t.) 5111700092-5929.5----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Mirzacho`l t.) 5111700107-223.14----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Forish t.) 5111700114-8320.75----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Yangiobod t.) 5111700127-304.29----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish (Jizzax sh.) 5111700132-10552.5----
Maktabgacha ta'lim 5111800-756278.36-15442.93
Maktabgacha ta'lim (Arnasoy t.) 5111800011-4545----
Maktabgacha ta'lim (Baxmal t.) 5111800022-13969.51-33
Maktabgacha ta'lim (Sh.Rashidov t.) 5111800032-13165.51-88
Maktabgacha ta'lim (Do`stlik t.) 5111800042-4723.5----
Maktabgacha ta'lim (G`allaorol t.) 5111800052-214107----
Maktabgacha ta'lim (Zarbdor t.) 5111800062-5125.51-44
Maktabgacha ta'lim (Zafarobod t.) 5111800072-4522.5----
Maktabgacha ta'lim (Zomin t.) 5111800082-128641-33
Maktabgacha ta'lim (Paxtakor t.) 5111800091-5757----
Maktabgacha ta'lim (Mirzacho`l t.) 5111800102-157.5----
Maktabgacha ta'lim (Forish t.) 5111800112-5929.5----
Maktabgacha ta'lim (Yangiobod t.) 5111800123-103.33----
Maktabgacha ta'lim (Jizzax sh.) 5111800132-10753.51-3131
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 51119001070109013.63----
Jismoniy madaniyat 51120002060142317.79----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200110201655.5----
Mehnat ta'limi 51121002040107217.87----
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-601131.88----
Pedagogika va psixologiya 5110900-50771.54-10131.3
Musiqa ta'limi 5111100-601843.07----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-105129412.32-15291.93
Maktabgacha ta'lim 5111800-2508843.54-20391.95
Defektologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5111900-501633.26-10131.3
Jismoniy madaniyat 5112000-503036.06-10131.3
Mehnat ta'limi 5112100-602123.53----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.