Qabul 2018

Termiz davlat universitetining Denov filiali

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Informatika o`qitish metodikasi 511070051551725.85----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306-----4047611.9
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140051539819.9----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117001040120424.08----
Maktabgacha ta'lim 51118001555136419.49----
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 5120101-2053626.8----
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 512030052066926.76----
Matematika 5130100101543317.32----
Amaliy matematika va informatika 5130200-2032816.4----
Maxsus sirtqi
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-20018979.49----
Maktabgacha ta'lim 5111800-1002662.66----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.