Qabul 2018

Samarqand davlat chet tillar instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 51114006018013445.610501953.25
Maktabgacha va boshlang`ich ta'limda xorijiy til (ingliz tili) 511220010384359.06522893.3
Filologiya va tillarni o`qitish: koreys tili 512010442437913.54111514.25
Filologiya va tillarni o`qitish: yapon tili 51201054242348.36111554.58
Filologiya va tillarni o`qitish: arab tili 51201065202128.48----
Filologiya va tillarni o`qitish: italyan tili 51201074131297.5917324
Filologiya va tillarni o`qitish: xitoy tili 51201084242147.64111433.58
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 512011215755826.475251193.97
Filologiya va tillarni o`qitish: nemis tili 51201134241314.68111342.83
Filologiya va tillarni o`qitish: fransuz tili 51201144241294.61111302.5
Filologiya va tillarni o`qitish: ispan tili 512011549927.0816334.71
Tarjima nazariyasi va amaliyoti: ingliz tili 512020115353286.56525892.97
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 5111400-501182.36----