Qabul 2018

Qarshi davlat universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Geografiya o`qitish metodikasi 511050054581416.28----
Informatika o`qitish metodikasi 511070020404858.08----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800104054510.9----
Pedagogika va psixologiya 5110900103077319.33----
Kasb ta'limi: yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi 511101210303789.45----
Musiqa ta'limi 511110010404168.32----
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----255583710.46
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 51114003174111310.6411986.53
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117003070187618.76----
Maktabgacha ta'lim 51118002852186023.257131145.7
Jismoniy madaniyat 51120001515120340.1----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200115354609.2----
Mehnat ta'limi 5112100535137234.3----
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 51201013070145314.53----
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 512011210403707.4----
Filologiya va tillarni o`qitish: nemis tili 51201135201445.76----
Filologiya va tillarni o`qitish: fransuz tili 51201145201526.08----
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 51203001555137319.61----
Matematika 513010025755585.58----
Amaliy matematika va informatika 513020015353867.72----
Biologiya (turlari bo`yicha) 51401002575148014.8----
Fizika 514020025755815.81----
Kimyo 514050025757047.04----
Tuproqshunoslik 5141000101547418.96----
Psixologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 521020052074629.84----
Mehnat iqtisodiyoti va sotsiologiyasi 523160052029011.6----
Biotexnologiya (tarmoqlar bo`yicha) 532050051557328.65----
Turizm (faoliyat yo`nalishlari bo`yicha ) 5610300103043010.75----
Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 563010052072028.8----
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-502535.06-10101
Pedagogika va psixologiya 5110900-50851.7-10181.8
Musiqa ta'limi 5111100-603015.02----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-105511648.72-15553.67
Maktabgacha ta'lim 5111800-2407002.92-30391.3
Jismoniy madaniyat 5112000-5065313.06-10141.4
Mehnat ta'limi 5112100-6091515.25----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.