Qabul 2018

Farg'ona davlat universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusTojik
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Matematika o`qitish metodikasi 511010017684985.86312755----
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020017686327.44312946.27----
Kimyo o`qitish metodikasi 511030017687659312815.4----
Biologiya o`qitish metodikasi 5110400176888810.453121077.13----
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080010704936.16--------
Pedagogika va psixologiya 5110900153566113.22--------
Musiqa ta'limi 511110010302616.53--------
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----20605026.28----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 5111400251059577.36515964.8----
Xorijiy til va adabiyoti: nemis tili 51114015151407--------
Xorijiy til va adabiyoti: fransuz tili 51114025151567.8--------
Chaqiriqqacha harbiy ta'lim 511150020607319.145151055.25----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117001664150018.754161065.3----
Maktabgacha ta'lim 51118003550177520.88510916.07----
Jismoniy madaniyat 5112000852122220.372181849.2----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200110303609--------
Mehnat ta'limi 5112100103085621.4--------
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 5120101409010728.25--------
Filologiya va tillarni o`qitish: rus tili 5120102----20604655.81----
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 512011215454587.635151407----
Filologiya va tillarni o`qitish: tojik tili 5120117--------5151145.7
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 5120300123386519.223121208----
Amaliy matematika va informatika 513020017434257.08312855.67----
Geografiya 514060083779217.6213946.27----
Tuproqshunoslik 5141000101542817.12--------
Psixologiya (faoliyat turlari bo`yicha) 5210200101552320.92--------
Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 523010051537618.8--------
Agronomiya (anorchilik) 5410215-2529511.8--------
Zooinjeneriya: asalarichilik 541060651540620.3--------
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi 5411100103055713.93--------
Ijtimoiy ish (faoliyatning turli sohalari bo`yicha) 552010052026610.64--------
Mehmonxona xo`jaligini tashkil etish va boshqarish 561020051538819.4--------
Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 563010052052320.92--------
Hayotiy faoliyat xavfsizligi 564010051541920.95--------
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-60821.37--------
Pedagogika va psixologiya 5110900-5060612.12-10565.6----
Musiqa ta'limi 5111100-604257.08--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-100192019.2-201075.35----
Maktabgacha ta'lim 5111800-24514175.78-251094.36----
Jismoniy madaniyat 5112000-504529.04-10464.6----
Mehnat ta'limi 5112100-603595.98--------
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.