Qabul 2018

Termiz davlat universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusTojik
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Informatika o`qitish metodikasi 5110700103058514.63--------
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080010404058.1--------
Pedagogika va psixologiya 5110900103096724.18--------
Kasb ta'limi: yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi 511101251532116.05--------
Kasb ta'limi: yer usti transport tizimlari va ularning ekspluatatsiyasi 511101451526013--------
Musiqa ta'limi 511110015453756.25--------
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----305089711.21----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 5111400359012309.845201385.52----
Xorijiy til va adabiyoti: nemis tili 511140110303228.05--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117002580153114.585201034.12----
Maktabgacha ta'lim 51118003090179614.97--------
Jismoniy madaniyat 51120001545133522.25--------
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 5112001103040410.1--------
Mehnat ta'limi 5112100103094323.58--------
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 5120101309011399.49--------
Filologiya va tillarni o`qitish: rus tili 5120102----10303037.58----
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 51201125201646.56--------
Filologiya va tillarni o`qitish: tojik tili 5120117--------5201435.72
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 51203001545103917.32--------
Matematika 513010020556779.035201104.4----
Amaliy matematika va informatika 5130200153551210.24--------
Biologiya (turlari bo`yicha) 51401002060149518.69--------
Fizika 514020020607239.04--------
Kimyo 51405002060107413.43--------
Geografiya 5140600153587817.56--------
Tuproqshunoslik 5141000101565126.04--------
Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 523010051534617.3--------
Moliya 523060051531915.95--------
Kadrlar menejmenti 523170051527813.9--------
Arxitektura (turlari bo`yicha) 534010010303298.23--------
Bino va inshootlar qurilishi (turlari bo`yicha) 5340200154597516.25--------
Qurilish materiallari, buyumlari va konstruksiyalarini ishlab chiqarish 53405001560121016.13--------
Mehmonxona xo`jaligini tashkil etish va boshqarish 561020052034713.88--------
Turizm (faoliyat yo`nalishlari bo`yicha ) 5610300103063015.75--------
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-601061.77--------
Pedagogika va psixologiya 5110900-60641.07--------
Musiqa ta'limi 5111100-601312.18--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-90102311.37--------
Maktabgacha ta'lim 5111800-2703021.12--------
Jismoniy madaniyat 5112000-605358.92--------
Mehnat ta'limi 5112100-605328.87--------
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.