Qabul 2018

Toshkent moliya instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Menejment (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52302005201837.32----
Moliya 52306003645758.5822123610.26
Bank ishi 52307004272979.581181769.26
Soliqlar va soliqqa tortish 52308005151788.9----
Buxgalteriya hisobi va audit (tarmoqlar bo`yicha) 52309004273049.811181648.63
Sug`urta ishi 52312005202008----
Pensiya ishi 52313005151477.35----
Baholash ishi 52315005151326.6----
Davlat budjetining g`azna ijrosi 52320005151376.85----
Korporativ moliya 52321005151316.55----
Iqtisodiy xavfsizlik 52324005151286.4----
Investitsion loyihalarni moliyalashtirish 52327005151356.75----
Elektron tijorat 52328005151256.25----
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.