Qabul 2018

Milliy rassomlik va dizayn instituti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: rangtasvir (dastgohli) 511103226384.75----
Kasb ta'limi: dizayn (interyerni loyihalash) 511105238262.3614112.2
Kasb ta'limi: dizayn (libos va gazlamalar) 511105338746.7314204
Muzey pedagogikasi 511250039383.1726131.63
San'atshunoslik: tasviriy va amaliy san'at 5150205711553.0634152.14
Rangtasvir: dastgohli 5150801311574.0724132.17
Rangtasvir: mahobatli rangtasvir 5150802310282.152371.4
Rangtasvir: teatr-bezak rangtasviri 515080328282.81371.75
Rangtasvir: filmning tasviriy yechimi 515080438242.181361.5
Rangtasvir: multfilm va kompyuter multiplikatsiyasi 515080528363.612113.67
Dizayn: kompyuter grafikasi va badiiy foto 515090126303.7514173.4
Dizayn: reklama va amaliy grafika 51509022648614265.2
Dizayn: interyerni loyihalash 5150903310634.8516415.86
Dizayn: libos va gazlamalar 515090441520610.8419616.1
Grafika: dastgoh va kitob grafikasi 5151001410523.7128191.9
Grafika: xattotlik va miniatura 5151002412311.94----
Haykaltaroshlik (turlari bo`yicha) 515110039413.4226141.75
Amaliy sanat: badiiy kulolchilik 515120125284----
Amaliy sanat: memoriy yodgorliklar bezagi 515120225405.71----
Amaliy sanat: amaliy san'at asarlari 515120315284.67----
Muzeyshunoslik: muzey predmetlari ekspertizasi, konservatsiyalash va ta'mirlash 515190139282.3326141.75
Muzeyshunoslik: muzey menejmenti va madaniy turizm 515190239504.1726151.88
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.