Qabul 2018

O'zbekiston davlat jahon tillari universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----301205023.35
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140011466537884.86361207845.03
Maktabgacha va boshlang`ich ta'limda xorijiy til (ingliz tili) 511220010403877.745201084.32
Filologiya va tillarni o`qitish: rus tili 5120102----301204883.25
Filologiya va tillarni o`qitish: koreys tili 51201048303188.37210695.75
Filologiya va tillarni o`qitish: yapon tili 51201053888827475.22
Filologiya va tillarni o`qitish: xitoy tili 51201088302346.16210605
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 51201123813910135.7212362575.35
Filologiya va tillarni o`qitish: nemis tili 51201138301313.45210383.17
Filologiya va tillarni o`qitish: fransuz tili 51201148301323.47210363
Filologiya va tillarni o`qitish: ispan tili 51201153811110.0927485.33
Tarjima nazariyasi va amaliyoti: ingliz tili 512020110403907.85201295.16
Tarjima nazariyasi va amaliyoti: nemis tili 5120202310453.46210342.83
Tarjima nazariyasi va amaliyoti: fransuz tili 5120203310554.23210342.83
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306-----25120.48
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 5111400-401243.1-10232.3
Filologiya va tillarni o`qitish: rus tili 5120102-----25220.88
Filologiya va tillarni o`qitish: ingliz tili 5120112-15140.93-1080.8
Filologiya va tillarni o`qitish: nemis tili 5120113-15---10--
Filologiya va tillarni o`qitish: fransuz tili 5120114-1530.2-10--