Qabul 2018

Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRus
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Kasb ta'limi: iqtisodiyot 5111017510785.2----
Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52301004413257.221141046.93
Menejment (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52302004161457.2519838.3
Marketing (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52304003171055.2528717.1
Bank ishi 52307004161095.4519636.3
Soliqlar va soliqqa tortish 5230800-201115.55----
Buxgalteriya hisobi va audit (tarmoqlar bo`yicha) 52309003171517.5528696.9
Jahon iqtisodiyoti va xalqaro iqtisodiy munosabatlar (mintaqalar va faoliyat turlari bo`yicha) 52311004111318.73146112.2
Sug`urta ishi 52312005151065.3----
Statistika (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52314005251735.77----
Mehnat iqtisodiyoti va sotsiologiyasi 5231600515673.35----
Kadrlar menejmenti 5231700515713.55----
Korporativ boshqaruv 52319005151185.9----
Mintaqaviy iqtisodiyot 5232300-201819.05----
Iqtisodiy xavfsizlik 52324004161085.419656.5
Logistika 5232500-201135.65----
Biznes-informatika 5232600-10606-10676.7
Informatika va axborot texnologiyalari (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 5330200515954.75----
Mehmonxona xo`jaligini tashkil etish va boshqarish 56102005151075.35----
Turizm (faoliyat yo`nalishlari bo`yicha ) 56103003121218.072810310.3
Maxsus sirtqi
Ushbu universitet miqyosida maxsus sirtqi ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.