Qabul 2018

Guliston davlat universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusQozoq
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Geografiya o`qitish metodikasi 511050052038415.36--------
Informatika o`qitish metodikasi 511070010403436.86--------
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080010401913.82--------
Pedagogika va psixologiya 5110900154562110.35--------
Kasb ta'limi: iqtisodiyot 511101710152138.52--------
Musiqa ta'limi 511110010201535.1--------
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----20503735.33----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 511140025505467.285201114.44----
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 511160051527613.8--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 511170017688469.95312744.93----
Maktabgacha ta'lim 5111800156089011.87520833.32----
Jismoniy madaniyat 51120001750104215.553101229.38----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 51120018201515.39210332.75----
Mehnat ta'limi 5112100103053213.3--------
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 512010130706256.25--------
Filologiya va tillarni o`qitish: qozoq tili 5120116--------520381.52
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 5120300152551512.88--------
Matematika 513010020604625.785151155.75----
Amaliy matematika va informatika 513020010201795.97--------
Biologiya (turlari bo`yicha) 5140100156092712.365151286.4----
Biologiya (turlari bo`yicha) (Jizzax) 5140100085-397.8--------
Fizika 514020020604555.695151587.9----
Kimyo 514050015606979.29515864.3----
Kimyo (Jizzax viloyati) 5140500085-377.4--------
Tuproqshunoslik 5141000103056414.1--------
Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 52301005151939.65--------
Yengil sanoat buyumlari konstruksiyasini ishlash va texnologiyasi (ishlab chiqarish turlari bo`yicha) 532090051525412.7--------
Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) 5321000104084916.98--------
Agronomiya (anorchilik) 5410215101536814.72--------
Qishloq xo`jalik mahsulotlarini saqlash va dastlabki ishlash texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) 5410500153583416.68--------
Dorivor o`simliklarni yetishtirish va qayta ishlash texnologiyasi 541110051541520.75--------
Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 563010052055022--------
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-50591.18-1070.7----
Pedagogika va psixologiya 5110900-501573.14-10111.1----
Musiqa ta'limi 5111100-501482.96-10121.2----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-1003813.81-20381.9----
Maktabgacha ta'lim 5111800-1405033.59-40741.85----
Jismoniy madaniyat 5112000-501933.86-10181.8----
Mehnat ta'limi 5112100-501593.18-10151.5----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.