Qabul 2018

Andijon davlat universiteti

Yo'nalish nomi Yo'nalish kodi Tillar kesimida
O'zbekRusQirgiz
Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018Qabul reja Qabul 2018
Grant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni TanlovGrant Kontrakt Jami tushgan arizalar soni Tanlov
Kunduzgi
Fizika va astronomiya o`qitish metodikasi 511020051524112.05--------
Informatika o`qitish metodikasi 5110700103055213.8--------
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 511080010303779.43--------
Pedagogika va psixologiya 51109001545102217.03--------
Kasb ta'limi: informatika va axborot texnologiyalari 511101852045518.2--------
Musiqa ta'limi 511110010403777.54--------
Ona tili va adabiyoti: qirg`iz tili va adabiyoti 5111304--------520481.92
Ona tili va adabiyoti: rus tili va adabiyoti o`zga tilli guruhlarda 5111306----10503916.52----
Xorijiy til va adabiyoti: ingliz tili 51114003590167513.452030112.04----
Xorijiy til va adabiyoti: nemis tili 51114015352375.93--------
Xorijiy til va adabiyoti: fransuz tili 51114025352385.95--------
Milliy g`oya, ma'naviyat asoslari va huquq ta'limi 511160052041116.44--------
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 51117002535118319.725151276.35----
Maktabgacha ta'lim 511180025100196115.695201415.64----
Jismoniy madaniyat 51120001045115921.07510845.6----
Jismoniy madaniyat (xotin-qizlar sporti yo`nalishi bo`yicha) 511200115453005--------
Mehnat ta'limi 5112100104089817.96--------
Filologiya va tillarni o`qitish: o`zbek tili 512010125100134810.78--------
Filologiya va tillarni o`qitish: rus tili 5120102----20605416.76----
Tarix (mamlakatlar va mintaqalar bo`yicha) 512030072872320.663121107.33----
Matematika 513010020806436.435201445.76----
Biologiya (turlari bo`yicha) 51401002080138113.815201435.72----
Fizika 514020015605697.595201696.76----
Mexanika 514030052029611.84--------
Kimyo 514050020556068.085201485.92----
Geografiya 5140600105091115.18--------
Arxivshunoslik 522030052052721.08--------
Mehnat iqtisodiyoti va sotsiologiyasi 523160052035114.04--------
Oziq-ovqat texnologiyasi (mahsulotlar turlari bo`yicha) 532100051546323.15--------
Ekologiya va atrof-muhit muhofazasi (tarmoqlar va sohalar bo`yicha) 5630100101548119.24--------
Maxsus sirtqi
Tasviriy san'at va muhandislik grafikasi 5110800-501272.54-10121.2----
Pedagogika va psixologiya 5110900-50721.44-10121.2----
Musiqa ta'limi 5111100-502975.94-10303----
Boshlang`ich ta'lim va sport-tarbiyaviy ish 5111700-160237814.86-20391.95----
Maktabgacha ta'lim 5111800-25014255.7-20291.45----
Jismoniy madaniyat 5112000-504579.14-10232.3----
Mehnat ta'limi 5112100-5054610.92-10191.9----
Kechki
Ushbu universitet miqyosida kechki ta'lim shaklga qabul rejalashtirilmagan.